Dionisio

Počet kusů:

Cena: 8 550 (vč. DPH)

Dionisio,
Dionisio,

Anniversary Collection vychází z nejstarší parfumierské tradice. Je to inovativní stylistická výzva,  s absolutně originální vůní každého roku. Výběr těch nejkvalitnějších a velmi vzácných surovin umožňuje produkci pouze omezeného množství roční produkce. Každý flakon je katalogizován rokem výroby. Receptura sama o sobě zůstává stejná, i když každý ročník bude ovlivněn úžasným dotekem přírody a její síly, kterou měla v daném roce.

Proto bude každý flakon unikátním sběratelským kusem.

Tato vůně je inspirována Věčným městem -Římem. Dionisio je personifikací jak mužského, tak i ženského principu, spojujícího jak božské, tak zvířecí a tragické a komické v rozporu a napětí. Je to ztělesnění protikladů vyjádřené v deliriu radosti. Otevírá se silným příběhem vzácné ambry, obklopené mošusem, který uvolňuje drahocený svůdný feromon. Je to mocný nástroj přitažlivosti, zdůrazněný šedou ambrou, oslazený tahitskou vanilkou a obohacený hypnotickou silou jasmínu a konvalinky. Je zakořeněný v silných a svůdných tónech vzácného černého oudu a madagaskarské vanilky v kombinaci s feromony.

Neexistuje únik pro nikoho, kdo má to potěšení setkat se s vaší svůdnou a radostnou vůní, která za vámi zůstává.

Limitovaná edice je určena milovníkům krásy, jejichž duše jsou připraveny prožít všechny emoce života s odhodláním a vírou v úspěch díky vnitřní síle. Kapka kapalných emocí, nektar bohů.

Flakón z matného černého muránského skla, se štítkem z cedrového dřeva. Víčko flakónu je vyrobeno ručně z olivového dřeva. 

Nádherná dárková kazeta pro parfém je vyrobena z kůže a při jejím otevření se rozsvítí teplé jantarové světýlko, které rozzáří zlatý emblém na víčku parfému s tajemnou substancí, kterou už máte tak blízko.

Extrakt parfému s "černou duší". 100 ml - 3,4fl.oz.

Značka:Tiziana Terenzi , řada: PARFÉMY kolekce Anniverasary